Hakkımızda

Değişmeyen tek lezzet...

1966 yılında kurulan firmamız günümüze kadar kendini geliştirerek hijyenik şartlarda kaliteli ürün üretmeyi kendine prensip edinmiştir.

53 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize imkânlarımız doğrultusunda imal ettiğimiz ürünlerimizde ve işletmemizde kalite, temizlik ve disiplin gibi kriterlerimizi kendimize sorumluluk etmekte ve bunu en iyi şekilde uygulamaktayız.

Höşmerim imalatımızda imal süresince ve dolum esnasında ürünlere kesinlikle el değmemektedir ve iş yerimiz son derece hijyeniktir. Müşteri memnuniyetini kendimize prensip edinmiş olup şu an olduğu gibi bundan sonrada ürünlerimizi en iyi şekilde üretip, çeşitliliği arttırarak siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Balıkesir'in en meşhur höşmerimi Sargın Höşmerim, yöresel hayvanlardan elde edilen en taze sütlerle yapılmaktadır. Özenle seçilen sütlerden yapılan taze peynirlerin kullanıldığı höşmerim daha lezzetli olmaktadır. Sargın Höşmerim ustaları geçmişten gelen tadı bu sayede günümüze yansıtmaktadırlar.

Balıkesir'in en önemli tatlısı konumunda olan Höşmerim Tatlısı tarihin derinliklerinden gelen bir tatlıdır. Bu nedenle seçilen yumurta, irmik ve peynirlerimiz tamamen doğaldır. Organik ürünlerimiz sayesinde ve ustalarımızın hünerli elleri ile yılların eskitemediği meşhur Sargın Höşmerim ortaya çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Biz

Eşsiz lezzetlerimize sosyal medya üzerinden de erişin!